Emojis: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| class="wikitable" style="width:50%" |+ Emotes ! Image !! Command |- | File:K3.png || [k3] |- | File:Pog.png || [pog] |- | File:lol.png || [lol] |- | File:B.png || [b] |- | File:S.png || [s] |- | File:200iq.png || [200iq] |- | File:Bigbrain.png || [bigbrain] |- | File:Crazy.png || [crazy] |- | File:Fp.png || [fp] |- | File:Hehe.png || [hehe] |- | File:Hmm.png || [hmm] |- | File:Hmmm.png || [hmmm] |- | File:Joker.png...") |
No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
| [[File:tribe.png]] || [tribe] | | [[File:tribe.png]] || [tribe] | ||
|- | |||
| [[File:facepalm.png]] || [facepalm] | |||
|- | |||
| [[File:ree.png]] || [ree] | |||
|- | |||
| [[File:shrug.png]] || [shrug] | |||
|- | |||
| [[File:pked.png]] || [pked] | |||
|- | |||
| [[File:trigg.png]] || [trigg] | |||
|- | |||
| [[File:trigg1.png]] || [trigg1] | |||
|} | |} |