Staff Team: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Moderator Crown.png|15px]] '''<span style="color: #C0C0C0;">Ingame Moderator</span>''' || ||<span style="color: #C0C0C0;">Uri304</span> | | [[File:Moderator Crown.png|15px]] '''<span style="color: #C0C0C0;">Ingame Moderator</span>''' || ||<span style="color: #C0C0C0;">Uri304</span> | ||
|- | |||
| [[File:Helper.png|15px]] '''<span style="color: #0274ff;">Helper</span>''' || || <span style="color: #0274ff;">Hc Barns</span> | |||
|- | |||
| [[File:Helper.png|15px]] '''<span style="color: #0274ff;">Helper</span>''' || || <span style="color: #0274ff;">Jackboikyle</span> | |||
|- | |- | ||
| [[File:Helper.png|15px]] '''<span style="color: #0274ff;">Helper</span>''' || || <span style="color: #0274ff;">L0litsme</span> | | [[File:Helper.png|15px]] '''<span style="color: #0274ff;">Helper</span>''' || || <span style="color: #0274ff;">L0litsme</span> | ||
|- | |||
| [[File:Helper.png|15px]] '''<span style="color: #0274ff;">Helper</span>''' || || <span style="color: #0274ff;">Rayquaza17</span> | |||
|- | |- | ||
| [[File:EventManager.gif]] '''<span style="color: #eb34e8;">Event Support</span>''' || ||<span style="color: #eb34e8;">Reina</span> | | [[File:EventManager.gif]] '''<span style="color: #eb34e8;">Event Support</span>''' || ||<span style="color: #eb34e8;">Reina</span> |