Beta Team: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
! style="text-align:center; border: 1px solid #000; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;" | Rank !! style="text-align:center; border: 1px solid #000; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;" | In-game Name | ! style="text-align:center; border: 1px solid #000; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;" | Rank !! style="text-align:center; border: 1px solid #000; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;" | In-game Name | ||
|- | |||
| '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Big Bob</span> | |||
|- | |- | ||
| '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Bowlcut</span> | | '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Bowlcut</span> | ||
Line 23: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Love Nutella</span> | | '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Love Nutella</span> | ||
|- | |||
| '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Mr Freezypop</span> | |||
|- | |||
| '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Prosignia</span> | |||
|- | |- | ||
| '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Starsrunes</span> | | '''<span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Team Member</span>''' || <span style="color: #FF3333; text-shadow: 1px 1px 2px #000000;">Starsrunes</span> |